P.Lıgorıo Mumlu Kanvas Aletlik

2.250TL
Ürün Kodu: 8683314100907
Stok Durumu: 3 -5 İş Günü

Araçta, garajda veya evde çok fazla yer kaplamadan kullanım ve pratik rulolama ile kolayca seyahat için! Mumlu kanvas alet rulosu, anahtarlardan tornavidalara kadar her şeye uyacak 7+1 cepli çok yönlü bir amaca sahiptir. Çıtçıtlı kapanır kesesi çivi, vida gibi küçük objeleri muhafaza edebilir. Hem suya hem de yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Ek olarak, güvenli kapanmayı sağlamak için güçlü bir sabitleme kayışına sahiptir. Yaklaşık 30 cm uzunluğa kadar aletleri taşıyabilir.

· Yüksek Kaliteli Mumlu Kanvas Kumaş
· Premium Tabaklanmış Deri 2.0 mm - 2.2 mm
· Paslanmaz Metal Donanım
· Dayanıklı Polyester İplik Dikim
· Ölçü : 52 x 34 cm
· Renk : Cappuchino / Olive / Gri

Hiçbir ürün birbirine benzemez! Onu benzersiz yapan da budur! Lütfen dikkat: deri ve mumlu kanvas ürünlerde de dahil olmak üzere tüm ürünlerimizde, kullandığımız doğal deriye özgü benzersiz karakter işaretlerinin olması normaldir. Derilerimiz doğal olarak elde edilir ve suni olarak işlenmez. Renkteki tonlar ayrıca partiden partiye biraz değişebilir.

Deri bir süre sonra yumuşar ve güzel bir patina alır. Deri, doğal olduğu için hafif yara izi, bölgesel renk geçişleri ve dokudaki yıpranmalar gibi küçük kusurlar derinin doğasını vurgular - bu kalite kusuru değil, kalitenin kanıtıdır.

---Ürün rengi, fotoğrafik aydınlatma kaynakları veya monitör ayarlarınız nedeniyle değişiklik gösterebilir.---

Mevcut Seçenekler: