L.Pacıolı Mumlu Kanvas Çanta

3.750TL
Ürün Kodu: 8683314100516
Stok Durumu: 3 -5 İş Günü

Geniş taşıma alanı göz önünde bulundurularak tasarlanmış, dizüstü bilgisayar, dosyalar gibi​ tüm saklama ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterliliğe sahiptir.

Ön yüzünde bulunan iki ayrı cep ile eşyalara daha hızlı ve kolay ulaşılır. Arka geniş kanguru cepte muhafaza edilen eşyaları güvenli hale getiren kayış bağlantısı bulunmaktadır. İç haznesinde kayışa takılı anahtarlık tokası ve notlar, telefon ya da küçük objeleri muhafaza edecek deri cep bulunmaktadır. Her iki tarafta bulunan metal kulplar, ayarlanabilir omuz askısına geçirilerek seyahat etmeye imkan tanır.

· Yüksek Kaliteli Mumlu Kanvas Kumaş
· Premium Tabaklanmış Deri 2.0 mm - 2.2 mm
· Paslanmaz Metal Donanım
· Dayanıklı Polyester İplik Dikim
· 150 cm Omuz Askısı
· Deri İç Notluk Cep
· Ön ve Arka 3 Cep
· Ölçü : 40 x 32 x 6 cm
· Renk : Olive

Hiçbir ürün birbirine benzemez! Onu benzersiz yapan da budur! Lütfen dikkat: deri ve mumlu kanvas ürünlerde de dahil olmak üzere tüm ürünlerimizde, kullandığımız doğal deriye özgü benzersiz karakter işaretlerinin olması normaldir. Derilerimiz doğal olarak elde edilir ve suni olarak işlenmez. Renkteki tonlar ayrıca partiden partiye biraz değişebilir.

Deri bir süre sonra yumuşar ve güzel bir patina alır. Deri, doğal olduğu için hafif yara izi, bölgesel renk geçişleri ve dokudaki yıpranmalar gibi küçük kusurlar derinin doğasını vurgular - bu kalite kusuru değil, kalitenin kanıtıdır.

---Ürün rengi, fotoğrafik aydınlatma kaynakları veya monitör ayarlarınız nedeniyle değişiklik gösterebilir.---

Mevcut Seçenekler: