Dickens Deri Messenger Çanta

8.100TL
Ürün Kodu: 8683314100520
Stok Durumu: 3 -5 İş Günü

Bu postacı çantası, üstün dayanıklılığı ile bilinen bir sırt dikişi tekniği kullanılarak tamamen elde dikilmiştir. Çantanın her parçası en kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Not defteri ve kalem gibi çeşitli eşyalar ve gereçler için iç kısımda kapağın altında bir adet düz cep vardır. Ana bölmenin içinde ayrı bir dizüstü bilgisayar cebi ana bölmenin arkasında yer alır. Dizüstü bilgisayar bölmesi, 15" MacBook Pro veya benzer boyuttaki bir cihazı rahatça tutacaktır.

· Premium Tabaklanmış Deri 2.0 mm - 2.2 mm
· Paslanmaz Metal Donanım
· Ölçü : 40 x 30 x 8 cm
· Renk : Viski

Hiçbir ürün birbirine benzemez! Onu benzersiz yapan da budur! Lütfen dikkat: deri ve mumlu kanvas ürünlerde de dahil olmak üzere tüm ürünlerimizde, kullandığımız doğal deriye özgü benzersiz karakter işaretlerinin olması normaldir. Derilerimiz doğal olarak elde edilir ve suni olarak işlenmez. Renkteki tonlar ayrıca partiden partiye biraz değişebilir.

Deri bir süre sonra yumuşar ve güzel bir patina alır. Deri, doğal olduğu için hafif yara izi, bölgesel renk geçişleri ve dokudaki yıpranmalar gibi küçük kusurlar derinin doğasını vurgular - bu kalite kusuru değil, kalitenin kanıtıdır.

---Ürün rengi, fotoğrafik aydınlatma kaynakları veya monitör ayarlarınız nedeniyle değişiklik gösterebilir.---

Mevcut Seçenekler: