Doppelt X Mumlu Kanvas Çanta

4.470TL
Ürün Kodu: 8683314100531
Stok Durumu: 3 -5 İş Günü

Bu askeri veya havacılık spor çantası, bushcraft veya seyahat tutkunları için mükemmeldir. Büyük bir ana bölmeye ve fermuarlı, cep telefonu, para, çanta veya kulüp kartı için alan içeren bir iç bölmeye sahiptir. Sağlam ve maceraya hazır, tüm maceralarınıza dayanacak şekilde yapılmıştır. Hafta sonunuzun değerli eşyalarına veya günlük aktivitelerinize sığabilecek devasa bir ana bölmesi vardır. Okul, iş, hafif seyahat ve daha pek çok şey için harikadır.

· Yüksek Kaliteli Mumlu Kanvas Kumaş
· Dayanıklı Polyester İplik Dikim
· Ön ve İç Cep
· Ölçü : 44 x 30 x 30 cm
· Renk : Olive

Hiçbir ürün birbirine benzemez! Onu benzersiz yapan da budur! Lütfen dikkat: deri ve mumlu kanvas ürünlerde de dahil olmak üzere tüm ürünlerimizde, kullandığımız doğal deriye özgü benzersiz karakter işaretlerinin olması normaldir. Derilerimiz doğal olarak elde edilir ve suni olarak işlenmez. Renkteki tonlar ayrıca partiden partiye biraz değişebilir.

Deri bir süre sonra yumuşar ve güzel bir patina alır. Deri, doğal olduğu için hafif yara izi, bölgesel renk geçişleri ve dokudaki yıpranmalar gibi küçük kusurlar derinin doğasını vurgular - bu kalite kusuru değil, kalitenin kanıtıdır.

---Ürün rengi, fotoğrafik aydınlatma kaynakları veya monitör ayarlarınız nedeniyle değişiklik gösterebilir.---

Mevcut Seçenekler: