Bir Yıl Garanti

Ürünlerimiz normal koşullarda kullanıldığında satın alma tarihinden itibaren bir yıl garantilidir. Bu garanti, ürünlerimizde bulunan perçin, kilit ve diğer donanım parçaları gibi malzeme kusurlarını ve üretim kusurlarını kapsar. Hasar, makul olmayan aşınma veya ihmal, normal aşınma ve yıpranma, içeriden kişisel içerikten kaynaklanan hasarlardan kaynaklanıyorsa veya fikrinizi değiştirdiyseniz, teminat geçersizdir. Çevrimiçi mağazamız dışında herhangi bir perakendeciden satın alınan ürünler kapsam için uygun değildir. Nihai İndirim ürünleri The Mill Story'nin garanti politikası tarafından korunmaz ve iade edilemez.

İade Koşulları

The Mill Story, verilen siparişler %100 El imalatı olarak kişiye özel üretildiği için sipariş verildikten sonra ürün/ürünler için iade talebi ancak üretim aşamasına geçilmeden önce verilmelidir. Aksi halde talep edilen iadeler kabul edilmeyecektir. Teslim alınan siparişin üretimden kaynaklı bir kusuru olması halinde söz konusu ürünü iade almayı kabul eder. Fakat ürünün kullanılmamış olması, kutusuyla beraber gönderilmesi ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Alıcı satın aldığı üründe bir imalat hatası olduğunu düşünüyorsa ürünün eline ulaşmasından itibaren 3 iş günü içerisinde bize ulaşmalıdır. Bu durumda iade kabulünü takiben faturanın iptali ve ürünün iadesi yapılacaktır.

Değişim Koşulları

Değişim ancak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve alıcının durumuna göre Türk Ticaret Kanunu ile Borçlar Kanunu hükümleri çerçevesinde üretim hatası veya ayıplı ürün söz konusu ise; alıcının değişim talebinde bulunması halinde ancak İnternet sitesinde ilan edilen aynı ürünün yine İnternet sitesinde ilan edilen stoklarda bulunması ile mümkün olabilecektir. Aksi halde bedel iadesi yapılacaktır. Ürün değişimleriniz için ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak www.themillstory.com'a kargo yoluyla teslim edilmesi gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan kargolarınız neticesinde müşterilerimiz aranarak bilgi verilmekte olup, talep ettiğiniz değişim ürününüzün çıkışı stok ya da imalat mevcudiyetine göre 3-7 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.