Onarım Talebi

Sipariş numarası veya alıcının adı
Arızanın kısa bir açıklaması
Tarif edilen alanın resimleri
Lütfen talebinizi contact@themillstory.com adresine gönderin. Bilgi alındıktan sonra, nasıl devam edeceğiniz konusunda daha fazla talimat ile size ulaşacağız.

Onarım Koşulları

Ürünlerimiz normal koşullarda kullanıldığında satın alma tarihinden itibaren 1 yıl garantilidir. Bu garanti, ürünlerimizde bulunan perçin, kilit ve diğer donanım parçaları gibi malzeme kusurlarını ve üretim kusurlarını kapsar. Hasar, makul olmayan aşınma veya ihmal, normal aşınma ve yıpranma, içeriden kişisel içerikten kaynaklanan hasarlardan kaynaklanıyorsa veya fikrinizi değiştirdiyseniz, teminat geçersizdir. Çevrimiçi mağazamız dışında herhangi bir perakendeciden satın alınan ürünler kapsam için uygun değildir. Nihai İndirim ürünleri The Mill Story'nin garanti politikası tarafından korunmaz ve iade edilemez.

Onarımlar mümkün olduğunda, ancak gerekli parça ve malzemelerin mevcudiyetine bağlı olarak yapılacaktır. Ürününüzün orijinal renk stiline uyması için her türlü çabayı göstereceğiz, ancak onarılan parçaların orijinaliyle birebir aynı olacağını garanti edemeyiz. Ürününüz üçüncü taraf bir satıcıdan satın alındıysa, lütfen doğrudan onlarla iletişime geçin.