O.Wrıght Deri Bel Çantası

3.450TL
Ürün Kodu: 8683314100530
Stok Durumu: 3 -5 İş Günü

Tamamen elde kesilmiş ve elde dikilmiştir. Temel malzemeleri taşımak için tasarlandı: Telefon, cüzdan, makyaj malzemeleri gibi günlük "olmazsa olmaz" eşyalarınızı taşıyabilecek kadar geniş ve asla aranıza girmeyecek kadar küçük. Tasarımın arka tarafında, deri kemere tam olarak oturması için özel olarak yapılmış bir kemer halkası bulunur. Döngü, 38 mm genişliğe kadar çoğu deri kemerin yanı sıra yaklaşık 40 mm genişliğe kadar kanvas kemerleri barındırır. Eşyalarını kemerlerinde sabit tutmak isteyen gezginler için de harika.​

· Premium Tabaklanmış Deri 2.0 mm - 2.2 mm
· Dayanıklı Polyester İplik Dikim
· Ölçü : 21 x 16 x 3 cm
· Renk : Viski

Hiçbir ürün birbirine benzemez! Onu benzersiz yapan da budur! Lütfen dikkat: deri ve mumlu kanvas ürünlerde de dahil olmak üzere tüm ürünlerimizde, kullandığımız doğal deriye özgü benzersiz karakter işaretlerinin olması normaldir. Derilerimiz doğal olarak elde edilir ve suni olarak işlenmez. Renkteki tonlar ayrıca partiden partiye biraz değişebilir.

Deri bir süre sonra yumuşar ve güzel bir patina alır. Deri, doğal olduğu için hafif yara izi, bölgesel renk geçişleri ve dokudaki yıpranmalar gibi küçük kusurlar derinin doğasını vurgular - bu kalite kusuru değil, kalitenin kanıtıdır.

---Ürün rengi, fotoğrafik aydınlatma kaynakları veya monitör ayarlarınız nedeniyle değişiklik gösterebilir.---